Архіви

2014

Професійна етика історика у міждисциплінарному просторі

2014: Історіографічні та джерелознавчі проблеми історії України. Професійна етика історика у міждисциплінарному просторі.

Вміщені статті науковців Дніпропетровська, Києва, Харкова, Москви, Ставрополя та Сиктивкара, підготовлені за результатами Шостих наукових читань, присвячених пам’яті професора М. П. Ковальського та науково-дослідної роботи викладачів, наукових співробітників, аспірантів і студентів кафедри історіографії, джерелознавства та архівознавства та історичного факультету Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара в цілому. У центрі уваги збірника проблеми дослідження професійної етики історика в умовах міждисциплінарності, які можуть зацікавити істориків, наукознавців, культурологів, історіографів та джерелознавців − усіх, для кого проблеми етики є значимим фактором у професійній творчості.

2012

Історіографічні та джерелознавчі проблеми історії України. Книга в історії і культурі.

2012: Історіографічні та джерелознавчі проблеми історії України. Книга в історії і культурі.

Вміщені статті науковців Дніпропетровська, Києва, Москви, Харкова, Львова, Чернігова, Махачкали, Арзамаса, Омська, сполучених Штатів, підготовлені за результатами

Четвертих наукових читань, присвячених пам’яті професора М. П. Ковальського та науково-дослідної роботи викладачів, аспірантів і наукових співробітників кафедри історіографії, джерелознавства та архівознавства Дніпропетровського національного університету ім. О. Гончара.

У центрі уваги збірника проблеми дослідження книжкової культури, ролі книги в історії та творчості історика, які можуть зацікавити істориків, книгознавців, культурологів, історіографів та джерелознавців, – усіх, для кого книга залишається значимим фактором історії, культури та особистої творчості


1 - 2 з 2 результатів    Збірник у НБУВ

Дніпропетровський національний університет ім. О. Гончара

Open Science in Ukraine - розробка сайтів для наукових журналів України.